موسسه پژوهشی طعام اسرار:


مؤسسه پژوهشي - تحقيقاتي و اطلاع رساني طعام اسرار به عنوان پايه گذار روش هاي نوين سلامتي، بر اساس تغذيه صحيح، علمي و بازگرداندن تعادل عمومي و جسمي افراد، در سال 1378 تأسيس و تاکنون هزاران نفر از بيماران و افراد مختلف را با اصول صحيح تغذيه و پيروي از آن آشنا کرده است. اين مؤسسه با بهره گيري از متخصصان و کارشناسان زبده و کارآمد، مفتخر است که تجربيات درخشان به دست آمده در طرح هاي ويژه درماني خود را در اختيار عموم هموطنان قرار دهد.


ما با استفاده از تمامي امکانات درماني مفيد و بدون هر گونه عارضه که مشتمل بر پزشکي نوين، طب سنتي ، رژيم درماني تخصصي، ورزش وغيره است، روشي را ابداع نموديم که درنوع خود منحصر بفرد است. خلاصه تمامي اين روش ها اين است که بدون استفاده از دارو و تنها با استفاده از خواص شفابخش خوراکي ها مي توان به درمان ها و نتايجی دست يافت که بيشتر به شفا و معجزه مي ماند تا درمان!

اين مؤسسه تاکنون توانسته است که هزاران نفر را در قالب ويزيت هاي انفرادي و کلاس هاي دسته جمعي، تحت تأثير اهداف و يافته هاي خود قرار دهد و چنانچه خوانندگان مقالات پژوهشي مؤسسه را نيز به اين تعداد اضافه کنيم، مشاهده مي شود که ارزيابي بسيار مثبت واميدوار کننده اي خواهيم داشت.

اساسنامه این موسسه به شرح زیر می باشد:

1. تحقیق و پژوهش در زمینه تغذیه و رژیم درمانی

2. تحقیق و پژوهش در زمینه های گیاهان طبی و طب سنتی

3. ساخت ، تهیه و توزیع داروهای گیاهی ، پروبیوتیک ، شیمیایی ، فراورده های طبیعی و محصولات غذایی ، مکمل های غذایی و محصولات دارویی

4. انجام پروژه های پژوهشی و مشاوره ای در راستای اهداف تعیین شده

5. آموزش به منظور افزایش آگاهی گروههای مورد نظر موسسه

6. مطالعه و تحقیق در خصوص افزایش بهروری گیاهان دارویی از مرحله کاشت ،داشت ،برداشت ، بسته بندی وتوزیع

7. ایجاد ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی جهان در راستای موضوع و اهداف موسسه

8. تولید IT و تجهیزات وابسته و مرتبط اطلاع رسانی در تکنولژی اینترنتی

9. ارائه خدمات درمانی حضوری و غیر حضوری با استفاده از روش رژیم درمانی و طب سنتیtaamasrar