پاسخ به سوالات متداول شما


داروی PHR160 از اواسط مردادماه از داروخانه ها قابل دسترس خواهد بود

بله داروی PHR160تخت عنوان بهبود عوارض ریوی ناشی از کوید 19 است و از ابتدای درگیری شخص به کرونا قابل استفاده است

کلیه اقدامات قانونی و اخلاقی داروی PHR160طی شده و کلینیکال ترایال این دارو در بیمارستان بقیه الله اعظم در اسفند ماه 1398 انجام پذیرفته است

تا کنون با استفاده بیش از 3000 مورد تنها چند مورد خارش گلو و یک مورد هم الرژی گزارش شده است.

بین سه تا 20 روز است که بنا به تشخیص پزشک انجام میشود

بسته به تشخیص پزشک در موارد ابتدایی سه بار در روز صبح و ظهر و شب و در موارد متوسط روزی 5 بار و در موارد حاد روزی ده بار و هر بار یک پاف با دستگاه دمیار.

با توجه به اثر و عملکرد داروی PHR160 ایجاد سرفه به خصوص سرفه های خلط دار طبیعی است ولی بعداز دو یا سه روز سرفه ها در صبح و شب کاهش میابد.

سردرد بعد از استفاده داروی PHR160 گزارش نشده ولی بنظر نمیرسد که نسبت به عوارض بیماری کرونا ، قابل توجه باشد.

استفاده از دستگاه دمیار که یک وسیله پلاستیکی است و در دارو خانه ها موجود است میتواند عملکرد دارو رسانی به اعماق ریه را بهبود بخشد و هر چند که استفاده از آن الزامی نیست ولی مفید است.

داروی PHR160 تمامی مجوزهای مورد نیاز را از معاونت غذا و دارو اخذ کرده و استعلام از طریق مبادی ذیربط امکان پذیر است.

خیر داروی PHR160 100% طبیعی است و هیچگونه پروسه شیمایی و ماده شیمیایی در تولید این دارو استفاده نشده است.

در آزمایشات بالینی گروه بارداری جزو گروه های مطالعه نبوده اند و با توجه به نوظهور بودن داروی PHR160 تا کنون موردی گزارش نشده است ولی با توجه به اینکه این دارو وارد متابولیسم خون نمیشود احتمالا نباید عوارضی برای جنین داشته باشد لاکن بدیهی است که صلاحیت تجویز و یا عدم تجویز این دارو بر عهده پزشک معالج میباشد.

در ازمایشات بالینی گروه شیر دهی جزو گروه های مطالعه نبوده اند و با توجه به نوظهور بودن داروی PHR160 تا کنون موردی گزارش نشده است ولی با توجه به اینکه این دارو وارد متابولیسم خون نمیشود احتمالا نباید عوارضی برای جنین داشته باشد لاکن بدیهی است که صلاحیت تجویز و یا عدم تجویز این دارو بر عهده پزشک معالج میباشد.

تا کنون طبق گزارشات غیر رسمی از کودک 2 ساله تا افراد بسیار مسن از این اسپری استفاده کرده اند و گزارشی که ارتباطی بین دارو و سن مصرف کنندگان وجود داشته باشد مشاهده نگردیده است.

داروی PHR160 در صورتی مفید است که فرد بیمار قابلیت تنفس آن را داشته باشد و از انجایی که افراد در مرحله اند استیج و در حالت کما با دستگاه تنفس میکنند امکان استفاده از اسپری را ندارند و بزودی شکلی از دارو که امکان استفاده با دستگاه نبو لایزر را داشته باشد ساخته خواهد شد.

موارد موثره داروی PHR160 بصورت تک تک همگی جزو لیست داروها و مواد تایید شده توسط سازمانهای معتبر داخلی وخارجی است و بشریت در طول هزاران سال قبل از این مواد بصورت استنشاقی بهره برده است بنا براین بنظر نمیرسد که عوارضی اینچنینی داشته باشد.

خیر داروی PHR160 هیچ نقش در پیشگیری از بیماری کرونا ندارد

داروی PHR160 یک داروی فناورانه و دانش بنیان با طراحی ویژه است و فعلا فقط بر روی عوارض ریوی تست گردیده .

در بدو تولید داروی PHR160 خوشبختانه عده ای از خیرین اقدام به خرید دارو و تحویل آن به مراکز درمانی مورد نظرشان نمودند و هزینه آن را به کارخانجات تولیدی پرداخت کرند و تقاضا کردند که از مراجعین هزینه ای در یافت نگردد و به همین دلیل از چاپ کلمه رایگان و یا غیر قابل فروش بر روی جعبه آن استفاده گردیده است .

میتوانند با شرکت دارو سازی جابر تماس گرفته و با بخش خیرین داروی PHR160 ارتباط گرفته و در خواست خود را مطرح نمایند.